sanalbasin.com üyesidir
ust

HABER ARŞİVİ

Lütfen Bir Tarih Seçiniz

E-Bülten

İsim Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Umut ÇETİNER

21 Ocak 2011 Cuma Saat: 00:00

“Bunu Sadece Siz Yazarsınız”

Umut ÇETİNER

Belirtiyorum.com Haber Sitesi olarak bugün itibBelirtiyorum.com Haber Sitesi olarak bugün itibarıyla o kadar doğru işler yapmışız ki, halkımızdan gördüğümüz teveccüh bunu gösteriyor.

Bir haber kuruluşu olarak maddi amaçlı bu güne kadar kimsenin kapısını çalmayan belirtiyorum.com ekibi bunun onuru ve bize kattığı değer ile alnı açık bir şekilde çalışmalarını sürdürüyor.

Bazen öylesine tekliflerle karşılaşabiliyoruz ki; “Çalışmalarınız yerel bir merkezi aşmış durumda, sitenin adı çok güzel unutulmayacak, hatırlarda kalacak ve bir çok anlamı da içinde barındıracak kelimelerden seçilmiş, dolayısıyla bu siteyi ulusal konuma sokmanız gerekiyor” diyenler mi istersiniz, yoksa “Sizin site inanın bağımlılık yapıyor, işime gittiğimde bilgisayarımı ilk açtığımda önce bir sizin siteye bakarım” diyenler mi?

Ulusal olabilir miyiz? Tabii ki olabiliriz. Buna güvenimiz sonsuz ama maddi imkansızlıklardan dolayı şimdilik bu projeyi hayata geçirememekteyiz. İleride neden olmasın?

Sitemizin ciddiyeti ve halk nazarındaki saygınlığı yüksek olunca da doğal olarak halkımızın bizden beklentileri de bir o kadar artıyor.

Kimi insanlar “Bunu sadece siz yazarsınız” diye dertlerini gelip bize açıyorlar.

Biz ise her bilgiyi teyit eder, araştırır ve öyle yazarız. Yayın politikamız gereği teyit etmediğimiz hiçbir olayı “iddia” olarak vermek istemeyiz.

Özellikle son günlerde adeta yağmur gibi gelen bilgiler var. Sanırım seçim üzeri olması nedeniyle bu kadar çok bilgi akışı yaşanıyor.

İncelenen başlıklardan isterseniz birkaçını belirteyim, “İşte bir ilçe başkanının yurt dışında okuyan çocuğunun yasaları çiğnemekten sınır dışı edilmesi” yada “Yine bir ilçe başkanının ticari çalışmalarının arkasındaki püf noktaları” bir başka çarpıcı konu “referandum öncesi birileri tarafından (….) oyu vermesi için ikna edilen zordaki bir vatandaşı seçimden sonra hatırlamayanlar kim?” gibi bir çok bilgi akışı bulunmaktadır.

Biz incelemelerimizi tamamladığımızda bunları halkımızla paylaşacağız. Hiç tereddütsüz kimseye kendimizi borçlu hissetmediğimiz için bir o kadar da rahat birşekilde olaylara bakıp değerlendirebiliyoruz, işte bizim farkımız da tam da bu noktada ortaya çıkıyor.

Belirtiyorum.com Haber Sitemizde özellikle son zamanlarda her ne kadar bir düşüş yaşanıyor gibi gözükse de önümüzdeki günlerde gümbür gümbür yayınlarımıza devam edeceğiz. Sitemizde yaşanan düşüş ise sitemiz koordinatörünün bir takım sağlık sorunları nedeniyle sitemizle fazla ilgilenememesinden kaynaklanmaktadır.

Bu bilgileri şimdilik kamuoyu ile bu kadarını paylaşmak istedim. Ziyaretçilerimizin bizi izlemeye devam etmesini dileyerek, en güzel yarınların Belirtiyorum.com dostlarının olmasını diliyorum.


Yazı Yorumları ( 0 Adet)

Adınız :
E-mail Adresiniz :
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Yazıya Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?
 

Belirtiyorum.com İnternet Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Yazıyı Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız

Yazarın Diğer Yazıları